Halinu Pawlowskou nelze charakterizovat jedním slovem, ale výstižné jsou titulky článků: Nejúspěšnější spisovatelka současné doby nebo Nejvtipnější žena v Čechách. Zvládá velmi široký rejstřík tvůrčích aktivit. Autorka scénářů,  próz , povídek a fejetonů. (Vydala 22 knížek).

Vtipná, populární a neotřelá moderátorka. Úspěšná publicistka a vydavatelka. Herečka. Autorka a moderátorka populárních televizních cyklických pořadů (V Žitě, Zanzibar, Dokonalé štěstí,  Banánové rybičky, Mamba show,Prostři pro tři). Velmi  často vystupuje jak v Čechách , tak i na Slovensku s vlastním one man show „Banánové rybičky“ nebo „Strašná nádhera“.

Moderátorka

V českém rozhlase uváděla pořad o nových knížkách. Ve svém moderátorském portfoliu má jak přímé televizní pořady: Český Lev, Pretty Woman, I love Česko, tak i uvádění módních přehlídek, křtů knížek, moderování plesů, soutěží, předávání cen nebo různých byznys party- autosalony, otvírání továren, opening party hotelů,obchodních center , akcí v ZOO, regionálních slavností, kuchařských soutěží či akce Promo mléka, a také sportovních akcí, jako např. Král bíléstopy a Golfových turnajů. Zúčastnila se také akcí pořádaných Nadacemi Paraplea Nadace Ukrajina.

Každou moderaci oživí svým svérázným pohledem na svět, vetkne večeru pozitivní energii a pohotově zareaguje na každou nepředvídanou situaci, proto se stalo její jméno fenoménem zábavy na úrovni! Její nejširší cílovou skupinou jsou ženy od 20 do sta let, které, jak všichni víme, jsou hybatelem současného světa.

Halina dává vždy speciální rady, třeba tuhle: Užívejme života na plný pecky, dřív než nám zubatá podrazí kecky!

Halina Pawlowská
Halina Pawlowská
Halina Pawlowská

Horus Art Production – Zastoupení Halina Pawlowská